loading...

مجله لیمو | زیبایی پیش من است!

بازدید : 66
يکشنبه 18 آبان 1399 زمان : 16:33

تصور کنید که صدها سوزن کوچک در سراسر صورت شما پوست می اندازند. چگونه صدا می شود؟ دردناک است ، درست است؟ اما ، این چیزی است که وجود دارد - این داغترین روند در حال حاضر در صنعت زیبایی است.

از جوشگاه های آکنه گرفته تا بزرگ شدن منافذ پوست ، میکرونیدلینگ در حال حاضر پاسخگوی تمام مشکلات مربوط به پوست شما است. در اینجا همه مواردی که باید در مورد این روند مراقبت از پوست بدانید آورده شده است.

میکرونیدلینگ چیست؟

سوزن احتمالاً آخرین چیزی است که می خواهید روی صورت خود قرار دهید. با این حال ، این روش برای مدتی وجود داشته است. عمل میکرونیدلینگ در اوایل دهه 90 میلادی معرفی شد ، هرچند فقط در چند سال گذشته مورد توجه قرار گرفته است.

میکرونیدلینگ روشی است که در آن از هزاران سوزن کوچک برای ایجاد زخم های سوراخ در بالاترین لایه پوست استفاده می شود. نگران نباشید ، آنها احساس می کنند مانند چوب خیزر هستند و به پوست شما آسیب نمی رسانند. همه اینها پوست شما را فریب می دهد که تصور کند آسیب دیده است و تولید و بهبود کلاژن را تسریع می کند. میکرونیدلینگ توسط متخصصین پوست ، جراحان پلاستیک و متخصصان زیبایی انجام می شود.

این یک روش کم تهاجمی است و ایمن در نظر گرفته می شود (1). این ماده برای بهبود بافت پوست و درمان مشکلات پوستی مانند چین و چروک ، اسکار آکنه ، خطوط ریز ، لکه های قهوه ای و رنگدانه استفاده می شود.

توانایی آن در ایجاد ظاهر جوانی به پوست صورت باعث شده تا میکرونیدلینگ در بین افراد متعصب مراقبت از پوست بسیار محبوب شود. با این حال ، برای دیدن نتایج کامل این روش درمانی ، به چندین جلسه جلسه احتیاج دارید.

حتما از خود می پرسید که چگونه این روش انجام می شود؟ در اینجا اطلاعاتی درباره آنچه در پشت صحنه رخ می دهد آورده شده است.

میکرونیدلینگ: روش کار

اول از همه ، قبل از انجام این روش ، لازم است پوست شما بسته شود. به طور کلی ، پوست شما یک ماه قبل از میکرونیدلینگ با فرمولاسیون حاوی ویتامین های A و C آماده می شود. این امر باعث افزایش تولید کلاژن در پوست می شود (1).

در مورد روش واقعی ، میکرونیدلینگ تحت بی حسی موضعی انجام می شود. آنچه در روز انجام می دهید ، در اینجا است:

متخصص پوست / جراح پلاستیک / متخصص زیبایی با استفاده از داروی ضد عفونی کننده و تمیز کردن پوست با محلول نمکی کار خود را شروع می کند.
سپس پوست شما با دست کشیده می شود ، و یک درمارولر (وسیله ای قلم مانند با سوزن) 5 بار از همه جهات (عمودی ، افقی و مورب) بر روی آن غلت می خورد.
خونریزی از سوراخ ها مشخص خواهد شد که به راحتی کنترل می شود.
پس از اتمام روش ، یک فرمول نمکی یا یک بسته یخ به منطقه اعمال می شود.
یک سرم تقویت کننده کلاژن نیز در این ناحیه استفاده می شود.
روش میکرونیدلینگ طی چند ماه آینده به طور منظم تکرار می شود.

روال پس از مراقبت که پس از میکرونیدلینگ دنبال می کنید ، تفاوت ایجاد می کند. در اینجا برخی از کارهایی که شما باید انجام دهید پس از انجام این روش وجود دارد.

نکاتی برای مراقبت های بعدی برای میکرونیدلینگ


از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید: از آفتاب دور بمانید. اگر پا در زیر نور آفتاب قرار گرفتید ، صورت خود را به درستی بپوشانید. فقط از هر نوع ضد آفتاب روی صورت خود استفاده نکنید. منافذ پوست شما بعد از عمل باز می مانند و مواد شیمیایی مضر موجود در این ضد آفتاب ها به راحتی جذب پوست می شوند و به آن آسیب می رسانند. فقط از محصولات پیشنهادی متخصص میکرونیدلینگ استفاده کنید.
آن را تمیز نگه دارید: از پاک کننده بسیار ملایم برای تمیز کردن صورت خود در طول 72 ساعت پس از عمل استفاده کنید. هفته بعد از هیچ محصول خشن روی صورت خود استفاده نکنید.
بدون مواد تشکیل دهنده فعال: از استفاده از محصولات مراقبت از پوست که حاوی مواد موثره مانند رتینول ، اسیدهای آلفا هیدروکسی و سایر مواد شیمیایی هستند خودداری کنید زیرا پوست شما پس از عمل بسیار حساس خواهد بود.
از استفاده از آرایش خودداری کنید: اجازه دهید پوست شما نفس بکشد و پس از انجام میکرونیدلینگ بهبود یابد. از آرایش صورت خودداری کنید زیرا مواد شیمیایی موجود در محصولات باعث تحریک پوست شما می شود.
آن را با کلاژن تحریک کنید: پس از انجام میکرونیدلینگ ، پپتیدهای تحریک کننده کلاژن برای شما تجویز می شود. برای کمک به پوست در تولید کلاژن بیشتر و کمک به بهبودی سریع ، از آنها استفاده مذهبی کنید.
آب زیادی بنوشید: هیدراته ماندن به بهبود سریع پوست کمک می کند.
میکرونیدلینگ یک روش کاملاً بدون درد است که تعداد زیادی فواید دارد. در اینجا چند روش از طریق میکرونیدلینگ بر روی پوست شما معجزه می کند.

مزایای میکرونیدلینگ چیست؟


1. خطوط و چروک های ظریف را کاهش می دهد و پوست را سفت می کند

میکرونیدلینگ باعث تولید کلاژن و الاستین در پوست می شود و درخشش جوانی ایجاد می کند. یک مطالعه مشاهده کرد که تولید کلاژن پس از چندین جلسه میکرونیدلینگ بهبود می یابد (2). وقتی سطح کلاژن افزایش می یابد ، پوست شما نرم و لطیف می شود. همچنین باعث کاهش خطوط ریز ، چین و چروک و اندازه منافذ پوست می شود. به عبارت دیگر ، می تواند به شما کمک کند سالها از چهره خود دور شوید.

2. زخمهای قابل مشاهده در صورت شما را بهبود می بخشد
جای زخم های آکنه به دلیل کم رنگ نشدن بدنام هستند. با این حال ، مطالعه ای که در سال 2009 انجام شد نشان داد که میکرونیدلینگ به حداقل رساندن جای زخم های آکنه کمک کرده و ظاهر پوست را بهبود می بخشد. مشخص شد که در بهبود زخم های بوکسار و غلتک موثر است (3).

3. رنگدانه و آسیب های خورشید را به حداقل می رساند

میکرونیدلینگ با به حداقل رساندن ظاهر رنگدانه های ناشی از قرار گرفتن بیش از حد در معرض آفتاب ، ظاهر پوست شما را تازه می کند. مطالعه منتشر شده در سال 2015 نشان داد که میکرونیدلینگ می تواند ملاسما را به طور م reduceثر کاهش دهد ، بیماری که باعث ایجاد لکه های تیره روی پوست می شود (4).

4- منافذ پوست را کاهش می دهد

اگر فکر می کنید میکرونیدلینگ منافذ پوست را بزرگ می کند ، اشتباه می کنید. با تحریک توسعه کلاژن در اطراف آنها ، به کوچک شدن منافذ کمک می کند.

5. اثربخشی طب موضعی را بهبود می بخشد

بیشتر محصولاتی که روی صورت خود می زنید به درستی جذب پوست نمی شود. این کارایی محصول را تحت تأثیر قرار می دهد. یک مطالعه نشان داده است که میکرونیدلینگ می تواند به داروهای موضعی کمک کند تا به طور م skinثرتری در پوست شما نفوذ کنند ، بنابراین به شما کمک می کند از ترکیبات آن بهره کامل ببرید. سوراخ های میکرو ایجاد شده توسط فرآیند میکرونیدلینگ باعث می شود پوست شما هر آنچه را که روی آن قرار می گیرد به راحتی جذب کند.

شما می توانید حداکثر مزایای میکرونیدلینگ را هنگامی که توسط یک حرفه ای انجام شود ، بدست آورید. اما ، دستگاهی که آنها استفاده می کنند نیز نقشی اساسی دارد. در زیر انواع مختلف دستگاه های مورد استفاده در میکرونیدلینگ آورده شده است.

خطرات میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ DIY در خانه بدون شک هزینه کمتری دارد ، اما با خطرات زیادی همراه است.

دستگاه های میکرونیدلینگ در خانه کاربرد یکنواختی ندارند. بنابراین ، آنها می توانند زخم های عمیق تری ایجاد کنند و جوش های پوستی شما را شعله ور کنند. معمولاً دستگاه های میکرونیدلینگ در منزل سوزن هایی به طول 0.2 میلی متر تا 1 میلی متر دارند. اینها می توانند زخمهای باز به شما وارد کنند و کاملاً دردناک هستند.
دستگاه های خانگی به اندازه دستگاه های حرفه ای عقیم نیستند. بنابراین ، آنها می توانند احتمال ابتلا به عفونت تبخال را افزایش دهند. اگر قبلاً از بیماری های پوستی مانند روزاسه و پسوریازیس رنج می برید ، میکرونیدلینگ می تواند باعث بدتر شدن آنها شود.
نگه داشتن آن وسیله و غلتاندن آن بر روی پوست شما به روشی منحصر به فرد نیاز دارد که افراد حرفه ای برای اجرای آن آموزش دیده اند. حتی اگر فکر می کنید که این کار را درست انجام می دهید ، این احتمال وجود دارد که در واقع به پوست خود آسیب برسانید. سوزن ها باید از زاویه درست و در عمق خاصی به داخل رانده شوند تا از تحریک و آسیب پوست شما جلوگیری شود.
افرادی که میکرونیدلینگ انجام می دهند بیشتر در معرض ابتلا به مشکلات پوستی هستند زیرا ممکن است مراحل صحیح مراقبت های بعدی را دنبال نکنند. عدم مراقبت از پوست بعد از میکرونیدلینگ ممکن است در طولانی مدت باعث مشکلات عمده ای در پوست شود.
بله ، کمی درد و خون وجود دارد. و بله ، جسارت زیادی لازم است تا بگذارید آن سوزن ها پوست شما را خار دهند. اما ، همانطور که رنوار گفت ، "درد می گذرد ، اما زیبایی همچنان باقی است." پوست صاف و سالمی که پس از درمان با میکرونیدلینگ دریافت می کنید ارزش آن را دارد. با این حال ، فراموش نکنید که قبل از انجام این کار با یک متخصص یا متخصص پوست مشورت کنید. موفق باشید!

آیا در مورد این روش جالب مراقبت از پوست شک یا سالی دارید؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

بازدید : 75
دوشنبه 21 مهر 1399 زمان : 13:26

زیبایی از نظر روانشناختی به شما اعتماد به نفس بیشتری می بخشد و از نظر پزشکی جراحی زیبایی بینی در ایران یا عمل بینی در ایران یا هر کشور دیگر به عنوان ایده ای ایمن و مقرون به صرفه برای افزایش زیبایی و همچنین خلاص شدن از برخی مشکلات جسمی مانند تنفس شناخته می شود.

از آنجا که در طول جراحی زیبایی بینی در ایران به شخصی از خانواده یا دوستان خود نیاز دارید تا تحت مراقبت قرار گیرند ، تیم ما تمام نیازها را از قبل برای رفع نیازهای شما ترتیب می دهد. بنابراین نیازی به سرپرست و هزینه های اضافی نیست زیرا ما هر لحظه در کنار شما خواهیم بود. در این مقاله تمام جنبه های جراحی زیبایی بینی در ایران از جمله هزینه ها ، موافقان و مخالفان ، دستورالعمل های قبل و بعد از مراقبت و غیره را بحث خواهیم کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

شواهد آماری نشان می دهد که تعداد جراحی های زیبایی بینی در ایران باعث شده است که به 10 کشور برتر جهان که جراحی پلاستیک انجام داده اند بپردازد. در سال 2013 ایران پس از برزیل ، مکزیک و ایالات متحده به عنوان چهارمین کشور به ویژه در زمینه عمل بینی معرفی شد.

عاملی که باعث می شود ایران علاوه بر کیفیت و مهارت ، از رقبا برتر باشد ، قیمت است که یکی از اصلی ترین نگرانی های اکثر مردم است. وقتی صحبت از جراحی زیبایی بینی در ایران می شود ، تمام نگرانی ها و نگرانی ها در مورد قیمت و هزینه کمرنگ می شود.

هزینه متوسط عمل بینی در ایران چقدر است؟

طبق آمار سال 2018 جامعه جراحان پلاستیک و زیبایی آمریکا ؛ هزینه متوسط جراحی زیبایی بینی از 5350 $ شروع می شود. اما متوسط هزینه عمل بینی یا جراحی بینی در ایران از 1400 $ با تکیه بر شهرت جراح ، کیفیت بیمارستان ها ، نوع بینی ، نوع جراحی در مورد عمل اولیه یا تجدید نظر شروع می شود.

اما بگذارید ذکر کنم که تجربه و مهارت جراح و راحتی شما با او به اندازه هزینه نهایی جراحی بینی قابل توجه است. از آنجا که ممکن است تغییراتی ایجاد کنید که گاهی اوقات به طور دائمی در طول زندگی با شما بماند. بنابراین این سوال ممکن است به ذهن شما خطور کند که جراحی زیبایی بینی در ایران تصمیمی عاقلانه خواهد بود.

چرا ایران به عنوان بستر مناسب برای جراحی بینی؟
ممکن است این جمله را مرتباً شنیده باشید: ایران ، پایتخت بینی جهان

به طور مشخص برخی از ویژگی های مثبت باعث شهرت ایران به عنوان پایتخت شد.

1. دلیل اصلی می تواند بسیاری از جراحان پلاستیک دارای مجوز هیئت مدیره باشد که آزمون زمان را تحمل کرده اند.

چشم انداز دولت ایران در زمینه ارائه خدمات در سطح جهانی به جهانگردان ، مدیران کلینیک و بیمارستانها را بر آن داشت تا از فناوری ، امکانات و ابزارهای برش کافی برخوردار شوند. بنابراین کمال عمل زیبایی بینی در ایران بلافاصله در حال افزایش است
3. آخرین اما کمترین گزینه قیمت نیست ، در نتیجه عنصر اقتصادی در ایران و همچنین ارزش پول ایران در مقایسه با دلار و یورو ، خدمات پزشکی و بهداشتی با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای انجام می شود.

آژانس بهداشتی ایران چه چیزی برای من به ارمغان می آورد؟


جراحی بینی ایران
جراحی بینی ایران
جراحی زیبایی بینی موضوعی بی اهمیت نیست که می توانید با آن ریزه کاری کنید. چه رسد به اینکه شما تصمیم گرفته اید که این کار را در کشور دیگری انجام دهید.

و همچنین وقتی نوبت به جراحی پلاستیک در خارج از کشور می رسد ، شما به یک شریک برای همراهی در حین جراحی احتیاج خواهید داشت ، اگرچه در ایران جراحی زیبایی بینی را انتخاب کرده اید تا هزینه های شما را کاهش دهد ، اما هزینه شریک زندگی شما را پایین می آورد.

آژانس بهداشتی ایران آستین های زیادی دارد ، تیم ما شامل پرستار ، دستیار پزشک ، جراح و همچنین آژانس های مسافرتی ماموریت متقابل دارند ، ترکیبی از صداقت ، دقت ، تجربه و مشتری مداری اهداف ما بیمه خدمات درجه یک شما هستند.

A تا Z جراحی زیبایی بینی در ایران به طور مكرر توسط متخصصان ما تأیید شده است. این كار از مشاوره رایگان از طریق هر كانال ارتباطی مانند ایمیل ، برنامه چه چیزی ، فرم آنلاین و غیره شروع می شود. پس از بحث در مورد موضوع خود و دریافت نقل قول روشن و توضیح گزینه های حذف و شامل و تأیید نهایی شما ، آماده سازی روش جراحی زیبایی بینی در ایران با اختصاص دادن آن به یک مجری شخصی آغاز می شود.

تمام مواردی که ممکن است شما نیاز داشته باشید از قبل با کد مجوز T ویزا ، یافتن بهترین جراح بینی یا جراحی زیبایی بینی در ایران ، تعیین وقت قبلی ، برنامه ریزی سایر موارد ضروری از قبیل محل اقامت و وسیله نقلیه شخصی برای تأمین راحتی رفت و آمد شما بر اساس اراده شما و بودجه.

در هنگام مراجعه به پزشک و جراحی ، یک مترجم اختصاصی شما را همراهی می کند و به شما در برقراری ارتباط و موارد مهم دیگر مانند پیگیری ، مراقبت های بعد از عمل و دارو کمک می کند. جزئیات به طور کامل در بسته بندی جراحی زیبایی بینی در ایران روشن شده است.

بسته و باز دو نوع عمل بینی در ایران


جراحی زیبایی بینی ایران
جراحی زیبایی بینی ایران
جراحی زیبایی بینی یا عمل غیر رسمی بینی یک جراحی زیبایی است که در تقویت هماهنگی صورت مثر است. علاوه بر این ، این روش ، همراه با جنبه های معنوی مانند افزایش عزت نفس از نظر جسمی مشکل تنفسی را نیز بهبود می بخشد و همچنین شکل غیر طبیعی ناشی از ضربه یا نقص مادرزادی را اصلاح می کند. تغییر اندازه کلی ، نوک ، پل و سوراخ های بینی از انتظارات دیگران است.

به طور خلاصه ، مانند سایر کشورها ، جراح پلاستیک ایرانی از هر دو نوع عمل در جراحی زیبایی بینی در ایران استفاده می کند.

-جراحی زیبایی بینی برای تغییر شکل عمده بینی معمول است. برش هایی در نوار عمودی پوست جدا کننده سوراخ های بینی ایجاد می شود که کلوملا نامیده می شود. سپس پوست و بافت نرم از ساختارهای زیرین بینی برداشته می شود تا جراح بتواند آناتومی بینی را ببیند.
جراحی زیبایی بینی بسته برای تغییر شکل جزئی بینی استفاده می شود. برش ها در داخل بینی ایجاد می شوند. سپس پوست بینی از استخوان و غضروف که چارچوب نگهدارنده آن را تشکیل می دهد جدا می شود. پس از قرار گرفتن در معرض ، می توان استخوان و غضروف را برداشته ، تغییر شکل داد ، بزرگ یا دوباره مرتب کرد تا به فرم جدید مورد نظر دست یابد.
اما یک جراح ماهر چگونه می تواند با ایجاد برش هایی در خطوط بینی ، اسکارهای قابل مشاهده را حتی در عمل باز نیز به حداقل برساند.

انتظار واقع بینانه از جراحی بینی چیست؟

افرادی که جراحی زیبایی بینی را انجام می دهند به طور معمول دو نوع هدف را دنبال می کنند ، یک دسته به دنبال دلایل پزشکی مانند مشکل تنفس برای بهبود عملکرد یا اصلاح بدشکلی ناشی از ضربه یا آسیب یا حتی نقص مادرزادی هستند.

گروه های دوم جویای زیبایی ، آنهایی که مایل به افزایش ویژگی های صورت و تأکید بر زیبایی منحصر به فرد و طبیعی شما هستند.

وقتی نوبت به رشد استه می رسد ، موارد زیر تحت تأثیر قرار می گیرند و اصلاح می شوند:

یکی از ناهنجاری های معمول بینی ، تیغه ناهموار است که گاهی اوقات برخی از مشکلات تنفسی را ایجاد می کند.
وجود قوز در پل بینی که معمولاً به عنوان "بینی قلاب" شناخته می شود
تغییر شکل نوک از جمله افتادگی پیاز یا بزرگ شدن
طول و عرض ناهنجاری بینی
عدم تقارن سوراخ های بینی
عدم تعادل صورت ناشی از بزرگ یا کوچک شدن بینی

جراح شروع به ارزیابی موارد زیر می کند:

امکان تکنیک و روش موجود برای اصلاح بینی برای شما
صورت و بینی مورد نظر شما با توجه به نوع صورت
نتیجه احتمالی جراحی بینی و هرگونه خطر یا عارضه احتمالی
قبل از جراحی زیبایی بینی در ایران باید کمی آزمایش آزمایش و عکس بگیرید

مرحله دوم جلسه جراحی در همان روز یا روز بعد از مشاوره است.

عمل بینی در ایران به صورت عمومی یا محلی انجام می شود

بیهوشی .به طور کلی شما در حین عمل خواهید خوابید و در بی حسی موضعی بینی شما بی حس است بنابراین امکان احساس درد وجود ندارد.

در طی جراحی زیبایی بینی در ایران که با جمع آوری یک جراح بزرگ دارای مجوز هیئت مدیره و برخی دیگر از کمک ها انجام می شود ، برش هایی در سوراخ های بینی ایجاد می شود (به روش باز). در موارد پیچیده تر ، ممکن است جراحان بریدگی های پایه قاعده را انجام دهند. بینی

جراح با تغییر شکل استخوان و غضروف به نتیجه میل نزدیک می شود.

این عمل به طور معمول 5/1 تا 1 ساعت طول می کشد و در انتها یک آتل توسط نوار تنظیم می شود تا در حین روند بهبودی ، بینی و غضروف را در وضعیت جدید خود پشتیبانی کند.

جراحی زیبایی بینی یک عمل جراحی سرپایی است و به این معنی است که حتی یک شب دیگر نیازی به بستری در بیمارستان نیست.

مراقبت های بعد از عمل زیبایی بینی

مدت زمان جراحی تا زمان برداشتن آتل حدود 7 روز طول می کشد. پس از مراجعه به پزشک ، باند جایگزین آتل می شود.

در طول این هفت روز آژانس ما شما را در ارائه کمک شبانه روزی 24 ساعته همراهی می کند.

احساس پف صورت ، بی حسی موقتی ، ورم کبودی ، تغییر رنگ و گرفتگی بینی از عوارض جانبی رایج و معمول جراحی زیبایی بینی در ایران است.

برای کاهش درد و سردرد ، پزشک برخی از داروهای ضد درد و همچنین داروی ضد التهاب را برای شما تجویز می کند. استفاده از کمپرسور سرد برای کاهش تغییر رنگ و تورم بسیار مفید است.

بهتر است برخی از فعالیت های روزمره خود را برای چند هفته پس از جراحی زیبایی بینی در ایران لغو کنید تا روند بهبودی را انجام دهید مانند:

فعالیتهای بدنی شدید و دویدن
شنا كردن
فین کردن
بیش از حد جویدن
حرکات مکرر صورت مانند خندیدن و لبخند زدن
کشیدن لباس روی سر شما
عینک زدن
مسواک زدن سخت
از قرار گرفتن در معرض تابش مستقیم آفتاب مراقبت ویژه ای داشته باشید زیرا ممکن است به طور دائمی باعث تغییر رنگ پوست اطراف بینی شود. به طور حتم شما قادر به رفتن به مدرسه و کار خواهید بود.

وقتی نوبت به جراحی در خارج از کشور می رسد ، از طریق گرفتن ویزا برای رزرو پرواز و محل اقامت ، یافتن جراحان مطمئن برای برقراری ارتباط و رفت و آمد کار زیادی خواهید کرد ، اما از نظر منطقی ، تمرکز اصلی باید فقط یافتن یک جراح باتجربه باشد تا از نظر شخصی و جسمی آماده شود. چنین جراحی مانند جراحی زیبایی بینی یا عمل بینی.

ترک گزینه های دیگر با یک تسهیلگر گردشگری پزشکی می تواند یک راه حل امن و صرفه جویی در وقت باشد.

آژانس بهداشتی ایران با ارتباط شما با جراحان درجه یک حرفه ای ، تمام نگرانی های شما را تحت الشعاع قرار می دهد.

منبع:

https://iranhealthagency.com/rhinoplasty-in-iran/

بازدید : 153
چهارشنبه 29 مرداد 1399 زمان : 17:42

سلام به همراهان عزیز وبلاگ لیمو این بار قصد داریم وارد زاویه دیگری از زیبایی بشیم و اون هم مربوط به عطر و بویی خاص و جذاب مخصوص خانم ها هستش.

تو این مطلب با استفاده از منابع معتبر خارجی، قصد دارم 10 نمونه از موفق ترین و بهترین عطر های زنانه دنیا رو خدمتتون معرفی کنم.

لیست قطعی از بهترین عطرهای زنانه ای که تاکنون ساخته شده است!

رایحه امضا باید بی زمان و پوشیدنی باشد ، در هر شرایط و در هر سنی. اما مطمئنا با وجود بسیاری از عطرهای موجود در بازار ، پیدا کردن عطر مناسب برای شما می تواند یک چالش باشد. پیشخوان های زیبایی و فروشگاه های آنلاین از مارک های عطر بی پایان با جدیدترین و بهترین فروشگاه ها تهیه شده اند ، اما چگونه می دانید رفتن جدید شما به کدام یک خواهد بود؟

یک مکان برای شروع: با عطرهای کلاسیک که نسل های زیادی در آن وجود داشته و در تست زمان ایستاده اند. عطرهای نمادین موجود در لیست بهترین عطرهای همه زمانها به دلایلی دارای فرقه دیگری هستند - عطرهای مقاومت ناپذیر آنها هرگز پیر نمی شوند. در اینجا ، متخصصان زیبایی ما بهترین عطرهای زنانه را به هر مناسبت ، ترجیح عطر و فصل ، از جمله عکسهای پرفروش ، عطرهای زنانه که مردها دوست دارند ، بهترین عطرهای مخصوص محل کار و… گرد هم آورده اند.

1. عطر زنانه Flowerbomb Eau de Parfum

این عطر و ادکلن مورد علاقه ویکتور و رولف وضعیت "محبوب ترین" خود را به دست آورده است. این عطر به شکل نارنجک شکل گرفته و با رایحه ای فوق العاده زنانه و گرم از گل یاس ، فریزیا و گل سرخ در یک اسپریتز منفجر می شود.

2. عطر زنانه Pleasures Eau de Parfum

آیا به دنبال یک عطر گل سبک با قیمت مناسب هستید؟ این یک برنده مشخص است. Evelyn Lauder این عطر محبوب را برای گرفتن طراوت گل پس از باران بهاری طراحی کرد ، با نت های بالای گل سوسن سفید ، برگ بنفشه و برگ های سبز.

3. عطر زنانه ادویه تویلت سفید چای سفید

مانند یک لباس کار کلاسیک ، این عطر الیزابت آردن همیشه درجه یک است و هرگز از سبک نمی رود. مخلوط ظریف چای سفید ، مریم گلی ، عنبیه سفید و مشک بوی ملایمی دارد اما جذاب نیست.

4. عطر زنانه Coco Mademoiselle ادو پارفوم

اگر بزرگ شدید که تحسین عطر Chanel شماره 5 مادرتان شد ، این بطری به همان اندازه قابل حسادت را امتحان کنید. با نت های نارنجی ، یاس ، گل رز و وانیل ، Coco Mademoiselle یک کلاسیک مدرن است.

5. عطر زنانه Baccarat Rouge 540 Eau de Parfum

این آفرینش Maison Francis Kurkdjian به سرعت به شهرت رایحه ای رسید (و به لطف عطر و بوی غیرقابل مقاومت ، سر و گردان خود ، به لطف مدیرکل زیبایی GH به مقام مقدس گریل رسید). این بی نظیر ترین ترکیب یاس ، سدر و کهربا است که گرم ، حسی و قوی است اما در عین حال نرم است - کاملاً اعتیاد آور و نوع عطر و بوی امضایی که مردم متوقف می شوند و از آنها سؤال می کنند.

6. عطر زنانه Eau de Juice Good Energy Eau de Parfum

حواس خود را در تعطیلات تنها با یک اسپریتز از این عطر آبدار بخورید. نت های برتر آن با گل های گرمسیری و ماندارین آبدار این عطر را برای تابستان به طور کامل کامل می کند.

7. عطر زنانه Gypsy Water Eau de Parfum

ماجراجویان خارج از منزل عطر و طعم عشایری این عطر را دوست دارند ، زیرا از توتهای تازه انتخاب شده درخت چوبی به سوزن های کاج و بخور دادن قبل از فرود بر روی رایحه دلپذیر وانیل و چوب صندل حرکت می کنند.

8. عطر زنانه ادو تویلت گریس شگفت انگیز

این که بینی شما به بوی قوی حساس باشد یا به دنبال چیزی لطیف برای پوشیدن روزمره هستید ، این عطر فلسفی ملایم شما را در یک cl0ud قریب به اتفاق نمی پوشاند. مرکبات ترد نارنج و گریپ فروت با گلهای سفید نرم برای رایحه ای لطیف ترکیب می شوند.

9. عطر زنانه Miss Dior Blooming Bouquet ادو تویلت

این را تصور کنید: شما در باغ فرانسوی در حال محاصره شدن با گل صد تومانی تازه و گل سرخ هستید. چند اسپریتز از این عطر گل Dior شما را به آنجا می برد.

10. عطر زنانه Bloom Gocce di Fiori Eau de Toilette
آیا روز اول بهار را در تمام سال خواب می بینید؟ این دسته از بطری های توبروز و یاس را از Gucci در انتخاب عطر عالی خود در نظر بگیرید.

بازدید : 164
چهارشنبه 8 مرداد 1399 زمان : 20:07

چگونه پوست خود را سبک تر کنید

ممکن است بخواهید دلایل خود را به دلایل مختلف روشن کنید ، از پنهان کردن آسیب آفتاب گرفته تا زیبایی شناسی شخصی. در حالی که تغییر شدید پوست شما ممکن نیست ، اما ممکن است چند سایه آن را از طریق روشهای طبیعی یا شیمیایی روشن کنید. مهم است که در مورد آنچه روی پوست خود می گذارید با دقت فکر کنید و در صورت امکان با پزشک مشورت کنید. اگر روشن کردن پوست برای شما انتخاب مناسبی است ، می توانید از داروهای خانگی استفاده کنید ، از محصولات سبک کننده پوست استفاده کنید یا از مراقبت های مناسب از پوست استفاده کنید تا به شما در رسیدن به هدف خود کمک کند.

مطلب مرتبط: همه چیز راجب بوتاکس

با استفاده از آب لیمو صورت خود را سفید کنید:

آب لیمو را با یک توپ پنبه ای به پوست خود بمالید. گرچه از نظر علمی اثبات نشده است ، بسیاری بر این باورند که آب لیمو می تواند اثرات روشن کننده پوست داشته باشد. برای آزمایش این تئوری خود ، یک لیمو را به نصف برش دهید. با استفاده از تنها نیم ، آب لیمو را درون یک کاسه بریزید. برای خیساندن آب لیمو از یک توپ پنبه ای استفاده کنید و سپس آن را روی ناحیه ای که مایل به سبک شدن است مالش دهید. قبل از شستشو حدود 15 تا 20 دقیقه روی آن بگذارید. برای شستشو از آب گرم استفاده کنید و همیشه مرطوب کننده را بعد از آن بمالید. این کار را 2 - 3 بار در هفته تکرار کنید. [1]
می توانید آن را بر روی صورت ، گردن یا هر جای دیگری که مایل به سبک شدن هستید بمالید. از گرفتن آب لیمو در چشم خودداری کنید.
اگر احساس می کنید که آب لیمو روی پوست شما خیلی خشن است ، سعی کنید قبل از استفاده ، آن را تا نیمی از قدرت با آب رقیق کنید.

یک ماسک آب لیمو برای صورت خود درست کنید. یک ماسک باعث می شود قسمت اسیدی لیمو به آرامی در منافذ داخل شود و به تدریج چهره پوست را تغییر دهد. 1 قاشق غذاخوری (14.8 میلی لیتر) آب لیمو ، 1 قاشق غذاخوری آب گوجه فرنگی ، 1 قاشق غذا خوری آب خیار و 1 قاشق غذاخوری (14.8 میلی لیتر) رب چوب صندل را با هم مخلوط کنید. آن را روی صورت خود بمالید و بگذارید 15-20 دقیقه بماند. با آب گرم بشویید و مرطوب کنید. [2]
ماسک ها ، لایه بردارها و لایه بردارها باید هر چند وقت یکبار و یا دو بار در هفته استفاده شوند. لایه برداری بیش از حد می تواند باعث خشکی بیش از حد یا تحریک شود.

از لایه بردار لیمو استفاده کنید. یک لایه بردار با استفاده از عناصر روشن کننده طبیعی اسید سیتریک ، و همچنین با ضخیم شدن لایه بالای سلول های مرده پوست ، به روشن شدن پوست کمک می کند. 2 قاشق غذاخوری (29.6 میلی لیتر) شکر قهوه ای ، 1 عدد تخم مرغ و 1 قاشق چایخوری آب لیمو را با هم مخلوط کنید. با استفاده از حرکات دایره ای ملایم ، لایه بردار را روی پوست خود ماساژ دهید. به آرامی صاف کنید یا آن را به مدت 10-15 دقیقه نگه دارید ، با آب گرم بشویید و مرطوب کنید. [3]
این ماسک را به صورت کم و زیاد بمالید. شما باید فقط هفته ای یک بار آن را بمالید تا از خشک شدن پوست خود جلوگیری کنید.
لیموها حاوی اسید سیتریک هستند که یک اسید طبیعی آلفا هیدروکسی (AHA) است. لایه برداری با AHA کمک می کند تا لایه بالایی پوست از بین برود و رشد پوست جدید ایجاد شود و این ممکن است به محو شدن نواحی تغییر رنگ سطح کمک کند.

یک ماسک را از زردچوبه ، آب لیمو و خیار درست کنید. هنگامی که زردچوبه به صورت موضعی مورد استفاده قرار می گیرد ، می تواند برخی از شرایط پوستی مانند عکس گرفتن از صورت را بهبود بخشد. [4] برای استفاده از زردچوبه برای روشنایی پوست ، ماسک حاوی نصف قاشق چایخوری (2.5 گرم) زردچوبه ، 2 قاشق چایخوری (9.8 میلی لیتر) آب لیمو ، و دو قاشق چایخوری (9.8 میلی لیتر) آب خیار تهیه کنید. آن را روی ناحیه ای که مایل به سبک شدن است ، پخش کنید. بگذارید 15 دقیقه قبل از شستشو بنشیند. این ماسک را تا هفته ای چند بار بمالید. [5]
همچنین می توانید با استفاده از آن در آشپزی خود ، زردچوبه را به صورت داخلی مصرف کنید. این کاری هند را امتحان کنید.
ممکن است زردچوبه پوست شما را کمی زرد رنگ کند ، اما نگران نباشید ، به سرعت محو می شود.

سایر داروهای خانگی برای سفید کردن پوست صورت

یک توپ پنبه ای را در آب نارگیل فرو کنید. در حالی که هیچ تحقیق علمی در مورد این موضوع انجام نشده است ، برخی می گویند که آب نارگیل می تواند پوست را ملایم تر کند ، ضمن اینکه آن را نرم و لطیف می کند. یک توپ پنبه را درون یک کاسه آب نارگیل فرو کنید. سپس مایع را روی صورت یا هر ناحیه دیگری که مایل به روشن شدن هستید ، پاک کنید. آن را یک شبه بگذارید و صبح آن را بشویید. می توانید این کار را روزانه تکرار کنید. [6]
همچنین می توانید نوشیدن آب نارگیل را امتحان کنید تا پوست خود را از داخل به بیرون هیدراته کند. آب نارگیل منبع بسیار خوبی از مواد معدنی ضروری است و از نظر کالری نیز کم است.
روغن نارگیل همچنین می تواند تأثیر مثبتی بر روی پوست شما داشته باشد. آن را دو بار در روز بمالید تا علائم اگزما را بهبود ببخشید و پوست خود را مرطوب کنید. [7]

ژل آلوئه ورا را روی پوست خود بمالید. ژل ساخته شده از گیاهان آلوئه ورا برای پوست بسیار آرامش بخش است. همچنین مرطوب کننده بوده و جوان سازی پوست را تشویق می کند. برخی فکر می کنند که این امر باعث می شود تا لکه های تیره و پوست روشن تر شود. برگ گیاه آلوئه ورا (که در گلخانه های گیاهان موجود است) را جدا کنید و شربت ژل مانند را در تمام منطقه ای که می خواهید سبک شود ، مالش دهید. این کار را چهار بار در روز حداقل 15 روز پشت سر هم تکرار کنید. [8]
آلوئه ورا برای پوست شما مفید است ، بنابراین می توانید هر وقت خواستید از آن استفاده کنید بدون ترس از عوارض جانبی.
اگر ارگانیک است و از مواد شیمیایی ساخته نشده ، می توانید از ژل آلوئه تجاری استفاده کنید.
آلوئه ورا همچنین می تواند به پسوریازیس ، سبوره ، شوره سر ، سوختگی جزئی ، ساییدگی پوست و همچنین آسیب های پوستی ناشی از اشعه کمک کند. [9]

سیب زمینی خام را روی پوست خود مالش دهید. بسیاری فکر می کنند سیب زمینی می تواند پوست را ملایم کند ، اگرچه در حال حاضر هیچ مدرک علمی وجود ندارد که این موضوع را اثبات کند. گفته می شود آب سیب زمینی خام به دلیل مقادیر زیاد ویتامین C موجود در آن ، دارای خاصیت سفید کننده خفیفی است که به طور طبیعی پوست را روشن می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که یک سیب زمینی خام را به نصف برش دهید و گوشت در معرض آن را روی پوستی که می خواهید سبک شود ، مالش دهید. آن را به مدت 15 دقیقه روی صورت خود بگذارید و سپس آن را بشویید. [10]
شما می توانید روزانه از سیب زمینی خام استفاده کنید.

بازدید : 165
چهارشنبه 8 مرداد 1399 زمان : 19:53

انتقال چربی جراحی یک عمل جراحی زیبایی برای انتقال چربی از یک قسمت از بدن به قسمت دیگر است. همچنین به عنوان "پیوند چربی" یا "لیپومدلینگ" شناخته می شود.

هدف این است که چربی های ناخواسته از ناحیه ای از بدن مانند شکم یا ران خارج شود و از آن برای صاف کردن یا افزایش اندازه ناحیه دیگری مانند سینه یا پایین استفاده شود. انتقال چربی جراحی شامل قسمت پایین اغلب به عنوان بالابر برزیلی (BBL) شناخته می شود.

انتقال چربی جراحی یک تصمیم بزرگ است. این می تواند گران باشد ، نتایج را نمی توان تضمین کرد ، و خطرات وجود دارد.

این ایده خوبی است که قبل از پیشبرد گزینه های دیگر از دست دادن چربی مانند برنامه کاهش وزن غیر جراحی NHS را مورد بررسی قرار دهید. ممکن است

شاید دوست داشته باشید: همه آن چیزی که در مورد بوتاکس باید بدانید!

پیوند چربی چیست؟

پیوند چربی ، که به آن چربی اتولوگ نیز گفته می شود ، به عنوان یک روش جدید بازسازی پستان ظاهر می شود. در پیوند چربی ، بافت چربی با لیپوساکشن از سایر قسمتهای بدن شما - معمولاً ران ، شکم و باسن شما جدا می شود. سپس این بافت به مایع پردازش می شود و برای ایجاد مجدد پستان به ناحیه پستان تزریق می شود.

شکل دیگری از پیوند چربی به نام لیپوفیلینگ برای چندین سال مورد استفاده قرار گرفته است تا اختلافات جزئی در شکل ، تعادل یا موقعیت پستان بازسازی شده در مقایسه با سینه دیگر را برطرف کند. از آنجا که این کار به خوبی انجام شده است ، پزشکان فکر می کنند که می توانند با استفاده از چربی بتوانند کل پستان را بازسازی کنند.

فکر کردن در مورد پیوند چربی به عنوان روشی "ایمن تر" می تواند وسوسه انگیز باشد ، زیرا این امر شامل جراحی بزرگ نمی شود. با این حال ، ما هنوز مطمئن نیستیم که این موفقیت در درازمدت چگونه خواهد بود. از آنجا که پیوند چربی بسیار جدید است ، هیچ مطالعه بالینی بزرگی روی این روش انجام نشده است. مطالعات انجام شده کمتر از 100 زن را شامل می شود و میانگین زمان پیگیری کمتر از 4 سال است.

همچنین مهم است بدانید که در بسیاری از موارد ، چربی تزریق شده در ناحیه پستان ممکن است توسط بدن مجدداً جذب شود و پستان ممکن است مقداری حجم از دست بدهد. به همین دلیل بعضی از جراحان پلاستیک در ابتدا ممکن است چربی بیشتری از آنچه فکر می کنید نیاز دارید اضافه کنند.

علاوه بر این ، اگر پیوند چربی کار نمی کند و تصمیم می گیرید که بازسازی فلپ را می خواهید ، ممکن است قبلاً از منبع مهمی از بافت مانند ناحیه شکم استفاده کرده باشید. اینها همه مواردی است که باید در خاطر داشته باشید.

در یک نوع روش پیوند چربی ، منبسط کننده بافت خارجی به نام دستگاه براوا برای چند هفته قبل و بعد از پیوند چربی پوشیده می شود. دستگاه Brava مانند سینه بند با مخروط های پلاستیکی برای فنجان است. مخروط ها برای گسترش بافت و ایجاد یک ماتریس برای چربی در محل سینه ، ساکشن را ترشح می کنند. پوشیدن دستگاه Brava به نظر می رسد برای حفظ حجم خود ، برای پستان بازسازی شده مهم است. در یک مطالعه ، زنانی که دستگاه Brava را به راحتی کار نکرده بودند ، حجم سینه آنها تقریباً دو برابر خانمهایی که دستگاه Brava را پوشیده بودند کاهش یافته است.

بسته به اندازه ای که دوست دارید سینه بازسازی شده شما باشد ، ممکن است چندین روش پیوند چربی انجام شود که در طی یک ماه از ماه انجام می شود ، معمولاً تحت بیهوشی عمومی.

فواید و خطرات پیوند چربی


مزایای پیوند چربی عبارتند از:

به جای کاشت از بافت خود استفاده می کند.
چربی از منطقه ای که شما آن را نمی خواهید حذف شده است.
بسیاری از خانمها گزارش می دهند که پستان ترمیم شده با چربی ، حساسیت زیادی دارد و احساس نرمی می کند ، دقیقاً مانند سایر سینه های غیرساخته.
مضرات پیوند چربی عبارتند از:

هیچ مطالعه بالینی بزرگی با پیگیری طولانی مدت در پیوند چربی انجام نشده است. در حالی که مطالعات کوچک نتایج خوبی را ارائه می دهند ، ما نمی دانیم که آیا این تکنیک برای همه زنان کار خواهد کرد و ما همچنین نمی دانیم که این نتایج چه مدت به طول می انجامد.
بسته به اینکه شما کدام جراح را انتخاب کرده اید که روش را انجام دهد ، ممکن است لازم باشد شما 4 یا بیشتر از هفته قبل از تزریق چربی و چند هفته بعد از آن دستگاه Brava یا نوع دیگری از منبسط کننده بافت خارجی را بپوشید.
برای به دست آوردن بهترین نتایج بالقوه ممکن است 4 تا 6 جلسه جداگانه باشد.
ممکن است چربی تزریق شده توسط بدن جذب شود و ممکن است با گذشت زمان مقداری یا تمام حجم سینه را از دست بدهید.
از آنجا که برخی از سلولهای چربی می توانند رشد سلول را تحریک کنند ، برخی پزشکان نگران این هستند که چربی تزریق شده در ناحیه پستان ممکن است باعث رشد سلولهای خفته سرطان پستان شود. تحقیقات لازم است تا مشخص شود که آیا این واقعیت دارد یا خیر.
برخی از چربی های تزریق شده در ناحیه پستان ممکن است از بین بروند ، که "نکروز" نامیده می شود. علائم نکروز ممکن است شامل درد و خونریزی باشد ، پوست به رنگ آبی تیره یا سیاه تیره ، بی حسی ، تب و زخم هایی ایجاد می شود که ترشحات بد بو یا چرک را ایجاد می کند.
اگر پیوند چربی مؤثر نباشد ، ممکن است یک منبع کلیدی بافت را برای بازسازی آینده فلپ اگزوز کنید.

بازدید : 171
چهارشنبه 8 مرداد 1399 زمان : 18:32

بنابراین ، شما در حال فکر کردن در مورد گرفتن بوتاکس هستید؟ تزریق محبوب سم بوتولینوم با فلج کردن عضلات صورت به صورت موقت باعث رفع چین و چروک می شود - و اگر این به نظر شما وحشتناک نمی آید ، آیا حتی کلمات "فلج کننده عضلات" را خوانده اید؟ با وجود این ، بوتاکس هنوز هم یکی از محبوب ترین روش های زیبایی شناسی در سال 2018 بود - یعنی به این دلیل که نتایج عالی هستند ، خرابی حداقلی و عوارض جانبی (اگر به درستی انجام شود) تقریباً وجود ندارد. با این وجود ، بدون شک سوالات زیادی پیش از رفتن زیر سوزن در ذهن شما وجود دارد. در اینجا آنچه باید قبل از بوتاکس بدانید وجود دارد.

1. از محل تزریق خود آگاه باشید


اطمینان حاصل کنید که پزشک برای هر ماده ای که تزریق کرده اید یک فروشنده رسمی است. Allergan ، Merz و Galderma سه تولید کننده برتر نوروتوکسین ها و پرکننده ها هستند - مانند Botox، Vistabel، Bocouture، Xeoxin، Azzalure، Dysport — و Allergan باعث حل شدن چربی Kybella می شود. برای کاهش خطر ابتلا به یک محصول منقضی ، آلوده و یا به طور بالقوه خطرناک ، برخی وب سایت های سازندگان ابزاری را برای جستجو با کد پستی برای هر پزشک دارای مجوز که قانونی محصول خود را تهیه کرده است ارائه می دهند.

2. بن معامله


اگر قیمت برای بوتاکس یا پرکننده به طور مشکوکی پایین باشد ، ممکن است یک دوز رقیق شده مصرف کنید ، دکتر کاویتا ماریولا ، متخصص پوست ، مستقر در نیویورک می گوید. احتمال دیگر این است که پزشک شما محصول مورد نیاز خود را از کشورهایی مانند کانادا یا انگلستان خریداری کند ، جایی که کنترل قیمت های دولتی قیمت دارویی را به میزان قابل توجهی پایین تر از قیمت های ایالات متحده قرار می دهد. نه تنها این غیرقانونی است (با استثنائات بسیار اندک) که پزشکان قصد دارند داروهای خارج از کشور را برای استفاده در بیماران داخل آمریکا خریداری کنند ، تولیدکنندگان همچنین می گویند که تأمین کنندگان غیرمجاز ممکن است اثربخشی و ایمنی تزریقی را به خطر بیاندازند ، به عنوان مثال ذخیره نکردن آنها. در دمای مناسب یا حتی ارائه محصولات تقلبی.

به گفته این ، قیمت برای درمان های داخلی در کلان شهرها ، مانند نیویورک ، شیکاگو و دالاس ، جایی که تقاضای بیشتری برای رویه های آرایشی وجود دارد ، بیشتر است. برای اطلاع از محدوده قیمت در منطقه خود ، با شماره تماس بگیرید. الیزابت هال ، پزشک متخصص پوست و مو در نیویورک ، می افزاید: شما معمولاً بهتر است با پزشک معاشرت کنید که مبلغ هزینه خود را بر مبنای تعداد واحدهای محصول استفاده کند ، نه اینکه چند قسمت مختلف صورت تزریق شود. "تمام عضلات صورت در هم تنیده شده اند ، و حتی وقتی من می گویم ، فقط خطوط" 11 "بین مرورگرها ، همیشه یک بیت ریز را در پیشانی قرار می دهم تا چیزها را به تعادل برساند - من این را به عنوان دو حساب نمی کنم.

3. داروهای رقیق کننده خون تنها چیزی نیستند که از تزریق قبل از تزریق جلوگیری کنید


بیشتر جانبازان بوتاکس و پرکننده می دانند که ضد انعقاد کننده هایی مانند آسپیرین و ایبوپروفن را قبل از درمان کنار بگذارند ، زیرا این نوع داروها مانع از لخته شدن خون می شوند و در صورت سوزن سوزن شدن رگ خونی ، احتمال بروز کبودی را افزایش می دهند. اما پاتریشیا وکسلر ، متخصص پوست ، منهتن لیست طولانی تری را برای از بین بردن از جمله برخی از اصطبل های به ظاهر بی عیب و نقص به نظر می رسد. او می گوید: "هیچ روغن ماهی ، مولتی ویتامین ، چای سبز ، دارچین ، زنجبیل و شراب قرمز یک هفته کامل قبل از درمان وجود ندارد." "آنتی اکسیدان ها ، اگرچه همه آنها نیستند ، می توانند شکنندگی رگ های خونی را افزایش داده و از لخته شدن جلوگیری کنند." حداقل دو هفته قبل از وقت خود را از دکتر خود بخواهید تا لیست کاملی از جلوگیری از آن داشته باشد.

4- مشاوره بسیار مهم است


هیل می گوید: "کسی که تزریق را انجام می دهد باید لبخند و اخم کند و ابروهای خود را بالا ببرد." "یک متخصص باتجربه تمام وقت شما را با دقت ارزیابی می کند تا ببیند که چگونه نواحی مختلف صورت شما به طور طبیعی حرکت می کند ، به گونه ای که می تواند شما را به جای بی عیب و آرام بودن به دنبال طراوت نگه دارد." برخی از درم دوست دارند از بیماران بخواهند در مورد چیزی که علاقه مند به حرکت چهره هستند صحبت کنند. همچنین قبل از تزریق باید به شما یک ارزیابی کامل از سلامتی داده شود. برخی از آنتی بیوتیک ها ، به طور خاص در گروه آمینوگلیکوزید ، مانند جنتامایسین (تجویز شده برای عفونت های باکتریایی) ، می توانند قدرت نوروتوکسین ها را افزایش دهند. (برای جلوگیری از خطر ، مدت زمان تجویز آنتی بیوتیک خود را تحت درمان قرار ندهید.) سناریوی بدترین حالت: طبق گفته ماریولا ، شما با یک درب افتادگی همراه هستید.

5- کبودی ها قابل برگشت هستند


نوروتوکسین ها به طور کلی به سوزن های ظریف تر احتیاج دارند و معمولاً بیشتر از پرکننده ها به صورت سطحی قرار می گیرند ، اما هر تزریق به طور بالقوه می تواند به یک رگ برخورد کند و باعث شود خون در زیر پوست جمع شود و یک لکه سیاه و آبی غیر جذاب ایجاد کند. خوشبختانه ، بسیاری از اقدامات پوستی ، از جمله هیل ، یک درمان لیزر عروقی تعریف شده روز بعد را ارائه می دهد ، که خون مخلوط شده را به ذرات کوچکتر تجزیه می کند ، در نتیجه کبودی ها در طی 24 ساعت بسیار کاهش می یابد. هیل می گوید: "این ایده خوبی است که از جلو بپرسید که آیا کسی که قصد ارائه آن را دارید". "بیماران ما در دانستن اینکه می توانند برای این کار برگردند ، احساس راحتی زیادی می کنند."

6. همه پرکنندهها با هم برابر نیستند


Mariwalla یکی از تزریقی که گهگاه مورد استفاده قرار می گیرد - اما نه FDA تصویب شده - برای پر کردن چین و چروک های صورت می گوید: "هرگز سیلیکون دریافت نکنید. این یکی از پر کننده هایی است که بیشترین عارضه ها را از آن مشاهده می کنیم." بر خلاف پرکننده های اسید هیالورونیک قابل انعطاف ، که توسط بدن قابل جذب هستند و در نهایت تجزیه می شوند ، سیلیکون ماده ای مصنوعی است که نمی تواند متابولیزه شود و با گذشت زمان سخت شود و باعث ایجاد برآمدگی های ناخوشایند و ناموزون شود. ماریولا می گوید: "این دائمی است و با شما سن بالا نمی رود."

7. برای یک دقیقه آماده باشید


برای چند ساعت پس از عکس گرفتن ، آماده باشید که از قرار دادن آرایش ، شستن موهای خود ، ورزش ، دراز کشیدن و یا آشفتگی در مناطق تزریق شده خودداری کنید. وکسلر توضیح می دهد: "شما نمی خواهید سموم را روی عضلات پخش کنید یا تزریق را تضعیف کنید. شما همچنین قصد ندارید چند ساعت پس از بوتاکس پرواز کنید ، زیرا برخی نگرانی وجود دارد مبنی بر تغییر فشار کابین بر گسترش آن تأثیر بگذارد. از سموم به ماهیچه هایی که نمی خواهید مبتلا شوید ، برای چند روز روی زمین بمانید (به معنای واقعی کلمه و شکل).

تعداد صفحات : -1

درباره ما
موضوعات
آمار سایت
 • کل مطالب : 6
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 5
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 2
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 35
 • بازدید ماه : 203
 • بازدید سال : 203
 • بازدید کلی : 1911
 • <
  پیوندهای روزانه
  آرشیو
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  لینک های ویژه